Przy zakupie za minimum 290 zł wysyłka GRATIS!

Roger Vivier to legenda w świecie obuwia, znany z innowacyjnych projektów i wyjątkowego talentu w projektowaniu butów. Urodził się we Francji w 1907 roku i szybko zyskał uznanie jako projektant obuwia dla najwybitniejszych postaci świata mody. Vivier był znany z eksperymentowania z nietypowymi kształtami obcasa oraz zastosowaniem luksusowych materiałów, co sprawiało, że jego projekty były niezwykle pożądane przez klientów na całym świecie.

Jednym z najbardziej ikonicznych projektów Rogera Viviera jest stworzenie butów na potrzeby Księżnej Diany na jej ślub z księciem Karolem w 1981 roku. Te buty stały się legendą mody i są uważane za jedne z najbardziej ikonicznych butów ślubnych w historii.

Dzisiaj marka Roger Vivier kontynuuje dziedzictwo swojego założyciela, oferując luksusowe i eleganckie buty dla kobiet na całym świecie. Ich projekty wciąż cieszą się ogromną popularnością wśród gwiazd, celebrytów i miłośników mody, co świadczy o niezmiennym prestiżu marki oraz jej wpływie na światowy przemysł obuwniczy.

Boxed:

Sticky Add To Cart